Nowy samochód dostawczy MAN – prawdziwy samochód użytkowy.

Dostawczy pojazd MAN TGE posiadający geny samochodów ciężarowych MAN występuje w różnych wersjach i w połączeniu z indywidualnymi zabudowami nadaje się do wykorzystania w niemal każdym rodzaju transportu. Od ponad 100 lat pomagamy naszym klientom w ich codziennej pracy. Świetnie znamy i rozumiemy ich potrzeby. Dlatego kompleksowy serwis firmy MAN potrafi dopasować się do indywidualnych potrzeb i profilu działalności naszych klientów. Codziennym ułatwieniem w pracy są nie tylko długie godziny otwarcia serwisów, czy całodobowy serwis pomocy na drodze, lecz także mobilne usługi dostępne online. Już teraz odkryj nowe samochody dostawcze MAN. Prawdziwie użytkowe. W 100%.Przetestuj go sam! Zapraszamy na jazdę testową!

Warianty modelu TGE

tge-variants-with-desc

NADWOZIE I ZABUDOWA: Wśród proponowanych typów, oprócz klasycznych pojazdów typu furgon z nadwoziem zamkniętym i przeszklonych kombi, są dostępne również podwozia pod zabudowę w wersji z pojedynczą i podwójną kabiną. Odpowiednia kombinacja długości i wysokości pojazdu typu furgon umożliwia maksymalną objętość przestrzeni ładunkowej 18,4 m³ z imponującą długością wewnętrzną 4855 mm. Dodatkowo można podczepić przyczepę o DMC aż 3,5 t.

Wśród proponowanych typów, oprócz klasycznych pojazdów typu furgon z nadwoziem zamkniętym i przeszklonych kombi, są dostępne również podwozia pod zabudowę w wersji z pojedynczą i podwójną kabiną.Każdy wariant nadwozia jest dostępny z napędem przednim, tylnym lub 4×4, tak że jego wykorzystanie jest niemal nieograniczone

RODZAJ NAPĘDU: Klienci mogą zdecydować się na wszystkie dostępne technicznie rodzaje napędów: przedni, tylny (koła pojedyncze lub bliźniacze) lub napęd na wszystkie koła (4×4) z nowej generacji sprzęgłem Haldex i asystentem zjazdu. Można także wybrać skrzynie biegów: manualną 6-biegową albo w pełni automatyczną 8-biegową.

WERSJE SILNIKA: Silnik TGE to czterocylindrowy turbo diesel Common Rail, który skonstruowano specjalnie z uwzględnieniem ciężkich wymagań eksploatacyjnych pojazdu dostawczego. Gama silników o pojemności 1.968 cm3 obejmuje nastawy mocy 102 KM (75 kW), 122 KM (90 kW), 140 KM (103 kW) oraz BiTurbo 177 KM (130 kW), z momentem obrotowym do 410 Nm.MAN TGE - szczegóły

Materiał z firmowego kanału firmy MotorCarTube na portalu YouTube.

TGE - wnętrze i detale

Materiał z firmowego kanału firmy MotorCarTube na portalu YouTube.